1. WPG EKSPORT Sp. z o. o.
2. P.H.U. Matex-Pol Monika Materska
3. Promost Consulting Sp. z o. o.
4. EUROKOP Magdalena Ciszewska
5. PP2 Sp. z o. o.
6. ENGAZ Instalatorstwo Gazowe Krzysztof Rembowski
7. Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo-Handlowe „HALS” Halina Korzyńska
8. Gascontrol Polska Sp. z o. o.
9. Zakład Budowy Urządzeń Energetycznych Kazimierz Sasin
10. Konsorcjum SONERGY Sp. z o. o. ,  Adrian Stachera „STALEM Sosnowiec''
11. POLBUD-POMORZE Sp. z o. o.
12. ONYX BUD Sp. z o. o.
13. HAWRO JÓZEF Zakład Usług Leśnych, Tartacznictwo, Handel Drewnem
14. Instalatorstwo Sanitarne, Ogrzewania i Gazowe Paweł Freytag
15. Eltel Networks Energetyka SA
16. Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok I Hubert Chrobok Sp. J.
17. INSTALBUD Sp. z o. o.
18. P.H.U. SYMAT
19. P.P.H.U. Wiesław Ogrodowczyk 
20. Melitopolska Sp. z o. o.  
21. Keller Polska Sp. z o. o.
22. Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych „Wysowa” Tomasz, Grzegorz i Damian Dziurny Sp. J.
23. TRASPOL Sp. z o. o.
24. HOLDINWEST Sp. z o. o.
25. MENARD POLSKA Sp. z o. o.
26. BRE Sp. z o. o.
27. Freyssinet Polska Sp. z o. o.
28. VSL Polska Sp. z o. o.
29. ECOL-UNICON Sp. z o. o.
30. Interhal Sp. z o. o.
31. WMA Energia S.A.
32. P.P.U.H „PrOWERk” Sp. z o. o.
33. Interasphalt Sp. z o. o.
34. IMEVA POLSKA Sp. z o. o.
 
1. Biuro Projektowo-Badawcze Dróg i Mostów Transprojekt Warszawa Sp. z o.o.
2. TP Teltech Sp. z o.o.
3. IRP Biuro Projektów Sp. z o.o.
4. ENPROM Sp. z o. o.
5. Usługi Transportowe I Handel Zdzisław Dąbrowski
6. AARSLEFF SP. z o. o.
7. „DKM Laskowscy" Spółka Jawna Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego,
     Melioracji, Kanalizacji Robót Drogowych
8. „PROKONS" Piotr Firlit Spółka Komandytowa
9. „SOLID-BUD” Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Sp. z o. o.
10. „ELEKTRO-TEL-BUD" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Mąka
11. Zakład Budowy Urządzeń Energetycznych Kazimierz Sasin
12. „WOD-INŻ." Sp. z o.o.
13. WPG EXPORT Sp. z o.o.
14. „Zieleń i Ty” Wojciech Tkaczyk
15. Modzelewski i Rodek Sp. z o. o.
16. „POMOST” projektowanie i wykonawstwo obiektów mostowych
17. LIMBA Sp. z o. o.
18. IRBUD Sławomir Garlej
19. Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego  „Mazowieckie Mosty” Spółka z o. o.
20. Usługi Transportowe Waldemar Tośka
21. Keller Polska Sp. z o.o.
22. Ratag Sp. z o. o.
23. „STAN-KOP” Gołaszewski Spółka Jawna
24. JMR Polska Robert Pietrzak
25. ALTOR Sp. z o. o.
26. Soletanche Polska Sp. z o. o.
27. ZRUG Sp. z o. o.
28. Polkan Sp. z o. o.
29. GOMIBUD Sp. z o. o.
30. DROGOMEX Sp. z o. o.
31. PLANETA Sp. z o. o.
32. Centum 2009 Sp. z o. o.
33. WODMEL Sp. z o. o.
34. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prowerk Sp. z o. o.
35. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego „PROMEL” Robert Jeszke
36. Imeva Polska Sp. z o. o.
37. WMA Energia S.A
Budowa drogi ekspresowej S8, odc. w. Marki - w. Radzymin Płd.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską